Новини

Комісія ВРУ, яка розслідує питання Свято-Вознесенського храму в Острозі, оприлюднить свої висновки за кілька днів, – голова комісії

<P> Упродовж десяти днів тимчасова слідча комісія ВРУ має завершити розслідування інциденту з Свято-Вознесенським храмом у Острозі.
<P> Про це повідомив голова комісії Павло Сулковський.
<P> За його словами, комісія має достатньо матеріалів і за кілька днів оприлюднить результати свого розслідування, яке вона провела на Рівненщині. Павло Сулковський критично відгукнувся про роль чинного голови Рівненської ОДА в цій ситуації. “Він підписав кілька десятків розпоряджень про передачу храмів, якими порушив права громадян у релігійній сфері”, – наголосив Павло Сулковський. Він також повідомив, що комісія отримала вже близько 20 скарг з Рівненщини на дії влади, з інших областей такої інформації поки не надходило. Результати роботи комісії свідчитимуть не на користь Василя Червонія, – переконаний Павло Сулковський.
<P> 3 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування фактів порушень прав громадян на свободу совісті, за як проголосували 279 депутатів за необхідних 226. До складу комісії входить 20 народних депутатів, її очолює Павло Сулковський.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса