Коментарі

Комісія завершила роботу на ХАЕС.

<P>Відбулась комплексна перевірка організації та виконання ре-монтних робіт, технічного обслуговування, випробування обладнання систем важпивих для безпеки.
<P>До про-ведення заходу були залучені представники дирекції НАЕК «Енергоатом» та вітчизняних АЕС. Уродовж двох днів учасники комплексної перевірки працювали за такими напрямками: організація та проведення технічного огляду обладнання, трубопроводи систем важливих для безпеки, перевірка експлуатаційного стану, організація проведення випробувань систем безпеки, перевірка виконання вимог до системи управління якістю, перевірка розслідувань порушень в роботі ВП ХАЕС.
<P>Детальне обговорення причин порушень відбулось у п`ятницю під час засідання комісії НАЕК «Енергоатом». Результати комплексної перевірки викладені у Акті, який буде передано для аналізу в Державний комітет ядерного регулювання України. Серед позитивних моментів, на які звернули увагу учасники комплек-сної перевірки, великий досвід працівників ХАЕС у виготовленні документації для проведення випробувань систем безпеки. Це рекомендовано запровадити на інших АЕС.
<P><STRONG><I> Про це повідомив інформаційний центр ХАЕС. </I></STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса