Новини

Кому належить територія “Єврейки”?

Наш сьогоднішній матеріал про завали сміття, непорядки та руїни, що їх бачить кожен, хто заходить за будівлю РОДА, вже отримав чималий розголос, пише РадіоТрек.

Дійсно, фоторепортаж там вийшов вражаючий.

kh8usvj5tw0

Однак, сподобався він не всім.

gp5e5_qzhbs

Зокрема до нас зателефонували із прес-служби РОДА, аби повідомити:

“Територія, про яку ви пишете, до РОДА не належить. За неї відповідає місто.”

Безумовно. Ми й на секунду не припускали, що територія колишнього єврейського кладовища – «Єврейка», як її називають – перебуває у підпорядкуванні Рівненської обласної державної адміністрації.

7owmfkom2ya

Хоча… Чому ні?  Хіба керівництво області не відповідає за всю територію Рівненської області і те, що на ній відбувається? Хіба м. Рівне не розташоване на території Рівненської області? Хіба територія «Єврейки» не розташована прямо під та перед вікнами РОДА?

13288788_1140688579329349_186803890_o

Так виглядає “Єврейка” з вікон “Радіо Трек”. Правіше ви бачите частину будівлі, де знаходиться ЦНАП та проходять засідання Рівненської обласної ради

І зрештою, хіба ми говоримо про те, щоб РОДА власними силами прибирала сміття та облаштовувала сходи і проходи для мешканців міста?

Безперечно, це все мають робити комунальні служби міста, і можна не сумніватися, що місто із радістю відгукнеться на перше ж відповідне прохання з боку керівництва РОДА.

maidan16prosv16space

Фото з супутника: будівля РОДА, майдан Просвіти, прилеглі вулиці та території

Не виключено, що вже – відгукнулося.

maidan8prosv8google

Та ж сама територія на карті Google

Принаймні автомобіль патрульної поліції уже до вказаного місця приїздив і щось там ретельно вивчав. Можливо, просто патрулювання, але може…

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса