Новини

Кому не догодили бездомні собаки?

<P>Досі так і не виділили земельну ділянку під притулок бездомних собак. Тварин прилаштували у кар’єрі на Ювілейному. Проте таке сусідство не всім подобається. Та й для самих собак і їхніх опікунів тут не надто зручно: при найменших дощах сюди через калюжі та багнюку не дістатися.
<P>Зараз на вихованні у чотирьох пенсіонерок п’ять десятків собак та 15 песенят. Дати усім раду важко, але жінки благородної справи не залишають. Кажуть, що без них бездомні тварини не виживуть. Нещодавно до притулку привезли нового собаку — Тіму. Нещасного врятували від господаря сусіди.
<P>— До нас подзвонили жінки, запитали, чи можна привести собаку. Над ним господар знущався. У нього всі ребра та передня лапа перебиті, на цілу спину лишай. А худий який! — розповідає одна з опікунок притулку Кіра Муравенко. — Ми викликали ветеринара, лікуємо Тіму. Він настільки знесилений, що не міг підвестися на лапи, спав постійно, і дуже голодний. Ветеринар виписав ліки, а вони такі дорогі. У голові не вкладається, як можна так знущатися над твариною: бити, їжу не давати? Навіть сусіди цього не витримали — відв’язали Тімку, то він до багатоповерхового будинку, що по сусідству, доповз.
<P>Проте цей пес — не єдина турбота жінок. Опікунки розповідають, що сусідам не до вподоби те, що поруч притулок собак. Навіть у суд подавали.
<P>— Слухання призначили на початок липня, однак ні дільничний, ні позивачка, працівниця фірми, що знаходиться по сусідству, не прийшли. Ми так і не знаємо чому, — продовжує розповідати пані Кіра. — А нещодавно до нас із ветеринарної інспекції приходили, сказали, що по скарзі. Припис написали, як маємо годувати собак, щоб сертифікати брали на весь корм, який згодовуємо. А ми ж не все купуємо. Нам частину харчів приносять. Принесе людина крупу чи ковбасу, а нам ще й сертифікати просити? Наших пенсій не вистачає, щоб усе самим купувати. Живимо пожертвами. А ще нас звинувачують, що ми самовільно зайняли територію, хоча маємо пачку паперів, що ми тут перебуваємо з відома міської влади.
<P>Зі слів Кіри Муравенко, із міської ради на адресу опікунок надійшов лист із повідомленням, що питання про виділення земельної ділянки під притулок для собак розглядатимуть на сесії у жовтні: — Виділення земельної ділянки відкладають із одного засідання сесії на інше. Так, ніби це питання для міста зовсім не важливе.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса