Коментарі

Комунальне жахіття біля продуктового ринку

<P>Пенсіонерка Марія Шевчук мешкає в старенькому п’ятиповерховому будинку на вулиці Полуботка, 8 вже понад півстоліття.Єдине, що її непокоїть — зневажливе ставлення бізнесменів до інтересів сусідів.
<P>— Ми якось мирилися з тим, що робітники цього підприємця, який облаштовує у нас магазин на першому поверсі, ціле літо грюкали і не давали вночі спати, — каже пані Марія, — хоча неодноразово просили організовувати свою роботу так, щоб не заважати сусідам відпочивати. Ніякої реакції так і не дочекалися. Терпець увірвався, коли батареї були холодними після початку опалювального сезону.
<P>Незадоволені мешканці зверталися до цих підприємців із проханням перевірити правильність приєднання їхніх мереж до загальної опалювальної системи, але ті навіть слухати їх не стали. Комунальники провели перевірку і вирішили, що комунікації прокладені неправильно; а щоб усунути неполадку, перерили половину двору. Судячи з досвіду проведення подібних ремонтних робіт, люди переконані, що на цьому проблеми з опаленням не закінчаться. Але й це ще не все.
<P>— Я не можу пригадати, коли у під’їздах востаннє був ремонт, — продовжує п.Марія, — усе побите, потрощене, облуплене і смердить. Торік прийшли нетверезі слюсарі з нашого ЖКП, позрізали у під’їзді радіатори і забрали з собою, поставивши заглушки. Так до цього часу замість обігріву під’їзду маємо заглушки…

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса