Новини

Комунальники Рівного погано працюють з міськими ветеранами.

<P>Незадовільною визнала роботу житлово-комунального господарства Рівного координаційна рада з питань соціальної підтримки ветеранів м. Рівне. Причина – газове обладнання у квартирах ветеранів комунальники замінювали з порушенням черги.
<P>Найкраще у першому півріччі цього року спрацювало міське управління праці та соціального захисту населення, стверджує заступник міського голови Рівного Світлана Богатирчук-Кривко. Його працівники впродовж кількох місяців створили єдиний реєстр пільговиків, які дійсно потребують допомоги влади. Водночас найбільше зауважень від міської влади і на недотримання черги на пільгове зубопротезування ветеранів війни.
<P>За словами заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко, в цьому році в 4 рази більше передбачено коштів на пільгове медичне забезпечення і у 5 разів – на пільгове зубопротезування ветеранів війни.
<P>Однією з найбільших проблем Світлана Богатирчук-Кривко вважає забезпечення ветеранів війни ліками за пільговими цінами. Тому координаційна рада жорсткіше контролюватиме аптеки, які здійснюють продаж ліків ветеранам за зниженими цінами.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса