Статті

Комунікації ремонтуватимуть вночі

<P>Декілька днів тому міська влада Рівного дала дозвіл на перекриття вул. Степана Бандери. Поки ремонтники займалися заміною комунікацій, одна з головних транспортних доріг міста впродовж цілого дня була загороджена автомобілями Державтоінспекції. Це спричинило суттєві незручності для проїзду автотранспорту, а також чимало нарікань від водіїв та пішоходів.
<P>— Перекриття вул. Степана Бандери, — каже в. о. міського голови Рівного Юрій Торгун, — спричинило чимало заторів на інших дорогах. Це значно ускладнило і без того насичений рух транспорту по місту. Скаржилося і керівництво швидкої допомоги, бригади лікарів не могли вчасно виїхати на виклик через велику кількість машин, які того дня об’їжджали вулицею Котляревського перекриту дорогу. Щоб більше такого не повторювалося, міська влада прийняла рішення давати дозволи на ремонтні роботи з комунікаціями тільки у нічний час або у вихідний день — на центральних вулицях у суботу.
<P>Раніше подібна практика вже існувала у Рівному, але з часом від неї відійшли. Нині, на думку пана Торгуна, є сенс знову до неї повернутися. Тим більше, у відповідних служб усі технічні можливості для цього є. Додаткових фінансових затрат для бюджету міста, переконаний секретар міської ради, таке рішення не потребуватиме, оскільки прокладанням і ремонтом комунікацій здебільшого займаються приватні фірми. Власне, їм і видають відповідні дозволи. Не боїться пан Торгун і нарікань від мешканців сусідніх будинків, яким у нічний час може заважати гуркіт техніки. Каже, що краще перетерпіти одну-дві ночі, ніж перекривати дорогу на цілий день і цим створювати затори.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса