Новини

Комуністи пікетували сесію Рівненської міськради

<P> Сьогодні близько 30 членів Рівненського обкому КПУ пікетували сесію міськради з вимогою не піднімати тарифів на квартплату.
<P> Як повідомив присутнім міський голова Рівного Віктор Чайка, не піднімати тарифи на квартплату неможливо, адже середня заробітна плата у Рівному становить 721 грн., а за жовтень 841 грн., а у працівників житлово-комунальної сфери 340 грн., працювати у цю галузь йдуть переважно пенсіонери. Для рентабельності житлово-комунальної галузі в 5% необхідно було встановлювати ціну до 1,29 грн., однак квартплату підняли лише до 75 коп. для мешканців будинків з ліфтами та до 57 коп. – для будинків без ліфтів. За словами Віктора Чайки, нові тарифи почнуть діяти лише з 1 січня 2006 року, а на вигуки мітингуючи, що кошти беруть вже зараз, міський голова повідомив: «якщо беруть – завтра ж повертатимуть».
<P> Мітингуючі дещо не розібралися з сумами встановлених тарифів й деякі з них протестували проти тарифів, прийнятих ще під час засідання рівненського міськвиконкому 30 листопада.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса