Новини

Конкретна дата конкурсу з продажу активів ВАТ “Рівнеазот” невідома

<P>Конкурс з продажу частини майнового комплексу ВАТ «Рівнеазот» перенесений на невизначений термін. Про це повідомила менеджер зі зв’язків з громадськістю інвестиційної компанії «Конкорд Капітал» Ольга Каменець. За її словами, це питання зависло в повітрі, бо конкретна дата конкурсу з продажу активів ВАТ «Рівнеазот» досі невідома.
<P>У травні мав відбутися конкурс з продажу частини майнового комплексу ВАТ «Рівнеазот». Інвестиційна компанія «Конкорд Капітал» взяла на себе зобов’язання його провести. За кілька днів до конкурсу генеральний директор ІК «Конкорд Капітал» Ігор Мазепа заявив, що дата проведення конкурсу переноситься, бо більшість компаній не встигли вивчити привабливість об’єкта.
<P>З цього приводу генеральний директор ВАТ «Рівнеазот”” Михайло Заблуда заявив, що «на даний момент проблема продажу підприємства не стоїть». За його словами, на заводі завершений процес санації, який пройшов достатньо успішно.
<P>«Сьогодні «Рівнеазот» у такому стані, що продати його за суму, коли можна порізати на металобрухт — не має сенсу, бо нинішнім господарям він обійшовся значно дорожче, — підкреслив Михайло Заблуда. — Якщо зміна власника таки відбудеться, то завод чекає сприятлива доля. Мені все одно, хто буде моїм хазяїном. Впевнений, що в будь-якому випадку гірше не буде».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса