Новини

Корабель “Рівне” може стати причиною екологічної катастрофи

<P>Два кораблі, що знаходяться в аварійному стані в морській акваторії Керчі, становлять серйозну загрозу для екології Керченської протоки. Про це повідомляє міський сайт <I><A href=”http://kerch.com.ua/” target=_blank>«Керчь»</A></I> з посиланнями на начальника Керченської ділянки державної Азово-чорноморської екологічної інспекції Едуарда Вінникова.
<P>Згідно з його даними, в січні в акваторії заводу «Залив» «пристало» судно «Рибнагляд-3», пришвартоване до плавмайстерні: затоплені кормова і центральна частина судна, зокрема машинне відділення. Плями нафтопродуктів чорного, коричневого і веселкового кольору розповсюджуються по акваторії підприємства і Аршинцевської бухти. Збір нафтопродуктів з поверхні моря і з судна проводився вручну, відрами у момент аварії. Технічні засоби з локалізації і ліквідації розливу нафтопродуктів задіяні не були.
<P>Крім цього, в аварійному стані корабель «Рiвне», пришвартований до причалу Керченського судоремонтного заводу. В даний час він «сидить» кормовою частиною на дні. Частина внутрішніх приміщень судна, зокрема машинне відділення, затоплені. Роботи з усунення водотоку судна і його підйому проводилася всього лише добу – з 9 по 10 лютого. За повідомленням командира ВТ «Рiвне», на судні є близько 2 т дизпалива в підвісному танку. Є загроза забруднення моря у разі невживання природоохоронних заходів при підйомі судна.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса