Новини

КП “Рівнекнига” спрацювало з прибутком

<P>Якщо справи йтимуть так, як сьогодні, то у наступному році керівники КП “Рівнекнига” планують придбати автомобіль для розвезення продукції. Про це повідомила директор КП «Рівнекнига» Юлія Хажанець.
<P>“Якщо у минулому році за десять місяців надходження товарів було на три мільйони 175 тисяч гривень, то за десять місяців цього року — на чотири мільйони 29 тисяч. Думаю, що за цей рік надходження збільшимо до мільйону гривень, — сподівається Юлія Хажанець. — Хоча торгівля у нас сезонна, підприємство — прибуткове, від держави дотацій ми не отримуємо, самі на себе заробляємо. Нещодавно провели поточний ремонт у книгарні №9 на суму більше десяти тисяч гривень, на території бази впорядкували систему електропостачання, чого не робили роками. У книгарню №13 “Знання” закупили стелажі, а у книгарні №1 “Дружба” зробили інформаційні роздільники. Це все полегшує роботу”.
<P>Зі слів Директора підприємства, кілька тижнів тому у Здолбунові відкрили книжковий відділ. Якщо реалізація продукції піде так, як запланували, — то незабаром його розширять. Крім цього запланували відкрити представництво у Дубровиці.
<P>“Якщо справи йтимуть так, як сьогодні, наступного року зможемо придбати вантажний автомобіль для розвезення продукції, — ділиться Юлія Хажанець. — Ті, якими користуємося сьогодні уже по 20–30 років. А ще з наступного року запроваджуватимемо комп’ютеризацію управління, а надалі — й усіх книгарень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса