Новини

Кучер не хочуть бачити директором “Джерельця”

На найближчу сесію обласної ради депутати не планують виносити прізвища двох людей, які раніше претендували на керівні посади у двох комунальних закладах. Серед них і директорка оздоровчого комплексу «Джерельце» Алла Кучер, яка нещодавно опинилась у центрі скандалу, інформує кореспондент ERVE.UА.

Зазначимо, що Аллу Кучер журналісти запідозрили у нецільовому використанні бюджетних коштів, які були закладені на реабілітацію учасників АТО. Насправді ж бійці отримували всього по півтори тисячі гривень, але усім повинні були говорити, що реабілітація у «Джерельці» пройдена. Сама ж пані Кучер звинувачення назвала надуманими та зазначила, що гроші бійцям видавались «на дорогу».

Наразі цей заклад та його керівницю перевіряють правоохоронці на предмет шахрайства.

Тим часом Алла Кучер уже стала претендентом на посаду керівника Рівненського геріатричного пансіонату. Але депутати, зважаючи на ситуацію і «купу запитань», вирішили виключити кандидатуру пані Кучер із списку претендентів.

Також не розглядатимуть кандидатуру Святослава Євтушенка на посаду директора «Рівнеоблводоканалу». Кандидат не прийшов на жодну із комісій, повідомили в облраді.

Нагадаємо, на сесії, яка запланована на 17 червня, планують призначити керівників у вісім комунальних закладів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса