Статті

Купили будинок, а він згорів наступного дня

<P>Під ранок минулого четверга спалахнула пожежа в приватному будинку на вулиці П. Дорошенка, 49б у Рівному. Вогонь зруйнував помешкання та забрав життя 67-річного Юрія, який там проживав. Орієнтовно, причиною пожежі стала необережність чоловіка під час паління.
<P>Знищений вогнем будинок належав дочці пана Юрія, яка проживає у Львові. За день перед трагічними подіями жінка продала цей будинок, але її батько залишився ще там. Уже через декілька днів дочка мала намір забрати його на постійне місце проживання у Львів, де купила йому окрему квартиру.
<P>— Коли спалахнула пожежа, чоловік кинувся до дверей, — пояснює інженер відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Рівненського МУ ГУ МНС України в Рівненській області Дмитро Дементьєв. — Але вихід був заблокований вогнем. У будинку був й інший вихід, та судячи з усього, за метр до дверей чоловік втратив свідомість, внаслідок чого задихнувся димом.
<P>Пожежа охопила будинок близько п’ятої ранку. Дві години та понад десяти цистерн води знадобилось пожежникам, щоб повністю приборкати вогонь.
<P>Зі слів сусідів, після смерті близької людини Юрій почав частенько випивати. Рідні у нього в місті не було, тому рідко з ким спілкувався, вів усамітнений спосіб життя. Він дуже рідко виходив з будинку, лише у магазин.
<P>Як стало відомо, будинок нібито нові власники придбали в кредит, при оформленні якого будинок і слугував заставою. Був складений і обов’язковий договір страхування, та найдешевший, умови якого не передбачають відшкодування витрат внаслідок пожежі.
<P>— Орієнтовно, причиною займання будинку став недопалок, — коментує Дмитро Дементьєв. — Чоловік не дотримувався простих правил обережності, палив у ліжку. Як результат, немає життя людини і будинок відновленню не підлягає. Як правило, більшість жертв пожежі не сприймають недопалок як серйозну загрозу їхньому життю чи майну.
<P>
<BR>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса