Новини

Кузьма поділиться гонораром з острозькими дітьми

<P>Ще торік Андрій Кузьменко побував в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для розумово відсталих дітей. Він пообіцяв, що перерахує гроші за книгу “Я, “Побєда” і Берлін” на потреби цього закладу.
<P>В інтерв’ю “Кореспонденту” 7 липня Кузьма Скрябін розповів, що невеликий, у межах 10 тисяч доларів, гонорар разом із роялті (платежі будь-якого виду, що надходять як винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським правом на літературні твори) передав школі-інтернату в Острозі: “Дитячому будинку хоч яка, але все ж допомога”.
<P>У школі радіють увазі до себе української зірки. Кажуть, пообіцяв — значить виконає.
<P>Директор Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для розумово відсталих дітей Марія Федорчук розповіла, що тут раді як подарункам від зірок, так і від різних благодійних організацій:
<P>— Андрій Кузьменко, коли був у нас, сказав, що перерахує отримані від продажу книги гроші. На книзі навіть є відповідний напис. Поки подарунок ми ще не отримали. Але якщо пообіцяв, то виконає.
<P>У школі-інтернаті кажуть, неважливо який розмір подарунка, головне — увага:
<P>— Ми сьогодні небідні, в обласному бюджеті передбачено досить коштів на утримання вихованців закладу. Діти гарно харчуються, також є можливість оздоровити сиріт у таборах області. Проте все ж маємо куди витратити допомогу від Скрябіна, — каже Марія Федорчук. — Приміщення, у яких навчаються та живуть наші вихованці, ще у гарному стані, але ми плануємо збудувати новий корпус на 120 дітей. Якщо гроші надійдуть, то вони підуть на це будівництво.
<P>Директор зазначила, що найстарішій споруді школи-інтернату уже 110 років. І хоча всі будівлі щороку ремонтують та проводять капітальні ремонти, однак необхідність у будівництві нового корпусу є.
<P>Крім обіцянки Кузьменка допомогти, школа-інтернат уже отримувала допомогу від зірок української естради Наталі Могилевської та Олени Мозгової. Наталя Могилевська відвідала школу два роки тому, а Олена Мозгова приїздила торік на Міжнародний день інваліда разом з Андрієм Кузьменком.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса