Новини

Кузнецовськ перейменовано на Вараш

Місто Кузнецовськ було перейменовано згідно Закону “Про декомунізацію”, пише ЧаРівне.

Історичне рішення для міста прийняли депутати Верховної Ради 19 травня. Як повідомляють на сайті Кузнецовської міської ради, народні обранці прийняли рішення про перейменування окремих населених пунктів і районів на ранковому пленарному засіданні. За проект проголосувало 249 депутатів.

Відтепер місто Кузнецовськ (назване на честь радянського розвідника Микола Кузнецова) називається Вараш. Нагадаємо, вірогідність перейменування міста обговорювалася ще минулого року.

Утім, не всі згодні з тим, що рішення ухвалювалося без опитування громадян. Свою думку висловив телеоператор Ельдар Магомедов:

Треба було запитати мешканців. Треба було оголосити конкурс на кращу назву. А зараз в нас відбувається, як при совєтах. Коли робилося все, як скаже дядько в Києві. Мешканців міста запитали на одному із сайтів, проте вони висловилися проти. То що це – дійсно декомунізація чи псевдодекомунізація? Чи це піар? Можливо, це політичні амбіції політиків. Можливо, вони вирішили поставити галочку у своїй біографії. Але я підкреслюю – треба було запитати жителів цього міста, – зазначив Ельдар Магомедов.

Окрім того, на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради було прийнято 300 перейменувань. Серед них міста: Дніпропетровськ – Дніпро, Дніпродзержинськ – Кам`янське, Артемове – Залізне, Дніпродзержинськ – Кам’янське, Комсомольськ – Горішні Плавні, Ульяновка – Благовіщенське, Цюрупинськ – Олешки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса