Новини

Кияни грабували в Рівному, а опинилися в Донецьку

<P>У лютому цього року невідомі нападники обікрали торговий дім “Пасаж-Плюс”, розташований на вулиці Пересопницькій в м.Рівному. Троє зловмисників у масках “обчистили” ювелірний магазин. Чоловіків, які винесли два десятки хутряних шуб та золоті вироби на 500 тисяч гривень, затримали в Донецькій області.
<P>Зимової ночі нападники, пошкодивши віконні ролети, вийняли пластиковий склоблок та прокралися всередину. І хоча охоронці зробили спробу припинити дії непроханих гостей, нічого вдіяти не змогли, оскільки не мали спеціальних навичок та засобів захисту. Як з’ясувалося пізніше, не було у них і ліцензій на охоронну діяльність. Власник торгового закладу з охоронниками договору про здійснення охоронної діяльності не уклав. Один із чоловіків перебував у стані алкогольного сп’яніння. Грабіжники зламали металеву шафу й викрали ювелірні вироби. Із сусіднього відділу вони винесли 22 хутряні шуби.
<P>У результаті слідчо-оперативних дій рівненські міліціонери практично одразу натрапили на слід зловмисників, які виявилися мешканцями Київської області. Двоє із них — уже раніше судимі за численні крадіжки приватного та державного майна. Як з’ясувалося, заїжджі ділки винайняли житло в Рівному. Добре ознайомившись зі “слабкими” місцями в обласному центрі, вони обікрали офіси на вулицях Степана Бандери, Будівельників та Гагаріна. Їхній злочинний дохід на той момент склав 400 тисяч гривень, оскільки окрім оргтехніки та цінних речей, грабіжники винесли й значну суму готівкою. На десерт чоловіки 1964-го, 1965-го та 1970-го років народження, залишили “Пасаж-Плюс”. Добре знаючи, що охорону в ювелірному магазині здійснюють люди з вулиці, пішли на зухвалий злочин. Зірвавши чималий куш, чоловіки негайно виїхали на Схід держави.
<P>Зі слів начальника УМВС України в Рівненській області генерал-майора міліція Сергія Піддубного, доки органи прокуратури не вбачали підстав для надання дозволу працівникам міліції провести обшуки за місцем проживання підозрюваних (хоча зібрані на місці злочину докази були беззаперечними), зловмисники скоїли крадіжку в Донецькій області. Невдовзі підозрюваних у низці злочинів для завершення слідчих дій етапують на Рівненщину. Солідна доказова база, яку зібрали працівники міліції, допоможе встановити заслужену міру покарання.
<P>Олена КУЗЬМЕНКО

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса