Новини

Левко Лук’яненко відмовився від депутатства у Рівненській обласній раді

<P>Уже двоє новобраних депутатів Рівненської обласної ради написали заяви про відмову отримати мандат.
<BR>Після першого номера у списках обласного відділення Партії регіонів Василя Берташа, такий же крок зробив лідер списків БЮТ до обласної ради Левко Лук’яненко.
<P>Як повідомила заступник голови обласної ТВК Наталя Гуменюк, вчора члени обласної ТВК задовольнили заяву Левка Лук’яненка, який відмову від мандата пояснив тим, що хоче працювати у Верховній Раді. За її словами, водночас міністр МВС Юрій Луценко ще не надсилав заяву про складання депутатських повноважень депутата Рівненської обласної ради.
<P>Наталя Гуменюк зазначила, що заяву про відмову працювати у обласній раді має написати Світлана Богатирчук-Кривко, щоб зосередити зусилля на роботі у Рівнераді. За її словами, обласна ТВК очікує заяви про складання депутатських повноважень ще від двох обранців, які одночасно стали депутатами районних рад Рівненщини.
<P>«Якщо їх оберуть головами райрад, депутати відмовляться працювати у обласній раді», — сказала Наталя Гуменюк.
<BR>БЮТ у Рівненській обласній раді отримав 28 мандатів. Оскільки Левко Лук’яненко відмовився працювати депутатом на Рівненщині, до обласної ради нового скликання потрапляє Олександр Данильчук, який балотувався за списками БЮТ під номером 29.
<BR>Агенція раніше повідомляла, що Олександр Данильчук може бути ймовірним претендентом на посаду голови Рівненської ОДА. Однак офіційного підтвердження таких чуток досі немає.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса