Новини

Лікарі не хочуть, щоб у них трусилися руки.

<P>Не щастить обласній дитячій лікарні з головними лікарями — за 3,5 року вже вчетверте, з різних причин, змінюються тут керівники. Але вперше проти такої заміни виступив колектив.
<P>Минулої п’ятниці на зборах було висловлено протест проти повернення на посаду колишнього головного лікаря Михайла Томицького, якого нещодавнім рішенням суду поновлено на роботі. Михайло Томицький усього півтора року після смерті попереднього керівника очолював обласну дитячу лікарню. У червні торік його з посади звільнили, не надавши іншої роботи. 30-річний медичний стаж п.Томицького до уваги ніхто не брав. Однак саме це допомогло йому мати і надалі шматок хліба: Михайло Томицький зайнявся приватною лікарською практикою. А оскільки своє звільнення з посади вважав незаконним (його звільнили, говорить п. Томицький, під час перебування на лікарняному), звернувся до суду з позовом на облдержадміністрацію.
<P>Майже через рік після цього суд прийняв рішення на користь п.Томицького. Втім, у зв’язку з цим в обласній дитячій лікарні виник конфлікт: працівники почали протестувати проти його повернення на посаду, закликаючи облдержадміністрацію залишити керувати лікарнею призначеного Віталія Бойка. Для цього ще 8 червня на зборах трудового колективу вони підписали відповідне звернення, в якому вимагали облдержадміністрацію подати апеляцію на рішення суду. Причини небажання бачити на посаді Томицького колектив медзакладу пояснив на зборах у п’ятницю журналістам.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса