Новини

Лікарняні ліфти потребують догляду

<P>Впродовж жовтня–листопада 2006 року державні інспектори територіального управління Держпромгірнагляду по Рівенській області провели перевірки дотримання Правил безпеки при експлуатації ліфтів у 12 лікувально-профілактичних закладах. Під час перевірок виявлено 136 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, заборонено експлуатацію 7 ліфтів. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб, у тому числі 3 керівників закладів.
<P>Найбільш характерними серед порушень нормативно-правових актів з охорони праці є: незахищені від атмосферних опадів шафи управління, приводи, репродуктори, лебідки внаслідок протікання покрівель машинних приміщень в обласних клінічній та дитячій лікарнях, виконання обов’язків ліфтера людьми, які не пройшли щорічну перевірку знань та повторний інструктаж з питань охорони праці у Рівенській обласній, Дубенській міській та Дубенській міській лікарні матері та дитини, у Радивилівській ЦРЛ, терміни періодичного огляду ліфтів прострочені у Дубенських міській лікарні матері та дитини та будинку-інтернаті для престарілих та інвалідів, відсутні особи, відповідальні за безпечну експлуатацію ліфтів у Млинівській ЦРЛ та Дубенській міській лікарні, експлуатація вертикального транспорту з несправними механічними блокуваннями дверей шахти у Рівенському пологовому будинку №2 і Дубенській міській лікарні, в машинних приміщеннях відсутні діелектричні килимки та рукавиці практично у всіх вищеназваних закладах. У Рівенській центральній міській лікарні експлуатують ліфти, в яких закінчився термін експлуатації і які не пройшли діагностичного обстеження.
<P>У всіх перевірених медичних закладах немає освітлення підходів до машинних приміщень ліфтів, а ліфтери не забезпечені виробничими інструкціями.
<P>Основними причинами виявлених порушень є недостатня робота посадових осіб із забезпечення безаварійної роботи ліфтів, низька ефективність діяльності служб охорони праці, невиконання посадових обов’язків як працівниками лікувально-профілактичних закладів, так і спеціалізованої організації з обслуговування ліфтів ВАТ «Рівнеліфт».
<P><STRONG>Прес-служба ТУ Держпромгірнагляду по Рівенській області.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса