Новини

Ліквідатори аварії на ЧАЕС отримають 37 квартир

<P>У Рівненській області проживає 5,5 тисячі ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 37 з них, які мешкають в обласному центрі й потребують поліпшення житлових умов, через місяць зможуть отримати ключі від помешкань у новоспорудженій багатоповерхівці в мікрорайоні «Ювілейний». Про це 26 квітня під час нагородження групи ліквідаторів повідомив міський голова Рівного Віктор Чайка.
<P>Незабаром влада розглядатиме можливість фінансування виготовлення медалей «За заслуги», якими нагороджуватимуться ліквідатори аварії. Як зауважив голова обласного відділення ГО «Союз-Чорнобиль» Георгій Хиля, активістами його організації на урядовому рівні порушене питання запровадження цих медалей. Кілька десятків нагород вже надійшло в область. Проте, за його інформацією, масово їх завезти неможливо через те, що потрібно оплатити витрати, пов‘язані з їх виготовленням.
<P>Як зазначалося під час нагородження, Рівне вже має певний досвід вирішення подібних проблем – з міського бюджету залучаються кошти на виготовлення медалей ветеранам війни. Віктор Чайка не виключає, що таким шляхом доведеться піти, аби вирішити й цю проблему.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса