Новини

Ліве крило готелю “Мир” переобладнають під офіси

<P>49 офісних кімнат площею 1200 метрів квадратних облаштують у готелі «Мир». Заступник директора ТОВ «Волиньінвестбуд» Олександр Грицуняк розповів, 60% офісів уже заброньовані.
<P>«Коли стали власниками готелю, то побачили, що багато номерів здаються в оренду під офіси. Ми відразу попередили орендарів про необхідність звільнити приміщення, — зазначив Олександр Грицуняк. — Проте, чимало підприємців заявили, що готові винаймати номери після реконструкції. Тому ми вирішили частину приміщень переобладнати під офісні прощення».
<P>Водночас на задньому дворі готелю розміститься стояника, яка розрахована на 30–35 автомобілів і цілодобово охоронятиметься. Для тих, хто зніматиме номер у готелі, вона буде безкоштовною, підкреслив заступник директора ТОВ «Волиньінвестбуд».
<P>Олександ Грицуняк додав, що відкриття готелю «Мир» заплановане на початок ІІ кварталу 2008 року.
<BR>У жовтні 2006 року ТОВ «Волиньінвестбуд» (Луцьк) купило готель «Мир» за 21,5 мільйона гривень.
<P>Детально про те, які роботи планує виконати власник готелю «Мир», розповідає сьогоднішній номер тижневика „ОГО”. Електронна версія статті за постійним посиланням <A href=”http://www.ogo.ua/rubrics/business/2007–12–20/23778/”>http://www.ogo.ua/rubrics/business/2007–12–20/23778/</A>.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса