Новини

Луценко до цих пір не визначився ким йому бути – міністром чи Рівненським депутатом

<P>Сьогодні минає 20 днів з часу оголошення результатів виборів до облради. До цього часу депутати-сумісники мали відмовитись від мандатів. Заява від міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, який пройшов до Рівненської обласної ради за списком Соцпартії, в обласну територіальну виборчу комісію так і не надійшла.
<P>Ще наприкінці березня Юрій Луценко повідомляв, що написав заяви про відмову від депутатських повноважень у Рівненській облраді та Київській міській раді. “Я давав своє прізвище в оренду для використання політичній силі, якій симпатизую”, — заявив тоді Луценко на прес-конференції у Києві.
<P>Тим часом голова обласної територіальної виборчої комісії Едуард Дроздик підтверджує: міністр-депутат зобов’язаний відмовитися від депутатства до 27 квітня. Стаття 77 пункт 1 Закону України “Про місцеві вибори депутатів” говорить, що депутат, який пройшов у дві ради, має відмовитися від мандату у 20-денний термін після оприлюднення офіційних результатів виборів. Ми їх оголосили 7 квітня, — коментує Едуард Дроздик.
<P>— Луценко не відмовився від депутатства. У суботу на установчу сесію облради він приїде, — заявив лідер рівненських соціалістів Леонтій Самчук.
<P>Знеофіційних джерел стало відомо, що колізія вирішиться просто: Луценко таки приїде в Рівне на першу сесію облради, виступить з промовою як депутат… і тільки після того складе повноваження. Залишається дочекатись, що ж такого скаже місцевим обранцям міністр внутрішніх справ. Якщо зважити на те, що в суботу обиратимуть голову облради, не можна виключити, що заява Юрія Луценка мала б якимось чином вплинути на вибір депутатів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса