Новини

Луценко штовхає обласну адміністрацію на незаконні дії – пресс-служба РОДА

<P>В світлі останнього візиту на Рівненщину Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в місцевих засобах масової інформації з`явилися прямі звинувачення на адресу облдержадміністрації та облради у небажанні надати необхідну бюджетну підтримку органам УМВС України в Рівненській області. З огляду на це, вважаємо необхідним повідомити, що усі звинувачення з цього приводу є безпідставними. Обласна рада та обласна державна адміністрація не мають законних повноважень на здійснення такого роду видатків, оскільки це суперечить законодавству України.
<P>Пунктом 2 статті 85 Бюджетного кодексу України заборонено планувати та здійснювати видатки, не віднесені до місцевих бюджетів, а також здійснювати впродовж бюджетного періоду видатки на фінансування бюджетних установ одночасно з різних бюджетів.
<P>Також, статтею 55 Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік” зазначено, що така дія кваліфікується як нецільове використання бюджетних коштів і обсяги цих видатків безспірно вилучаються з відповідного місцевого бюджету до державного бюджету України. В матеріалах перевірок з виконання бюджетів та використання бюджетних коштів в областях, які проводяться Головним контрольно-ревізійним управлінням України констатуються, як найбільш поширені порушення, проведення видатків, які повинні здійснюватися із бюджетів іншого рівня.
<P>Таким чином, Рівненська облдержадміністрація діяла і буде діяти виключно в межах чинного законодавства України, чого бажає також Міністру та УМВС.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса