Новини

Лише близько 200 рівнян уже перевірили наявність своїх прізвищ у списках виборців

<P> Нині мешканці Рівного не надто активно перевіряють себе у виборчих списках, наразі це зробили лише 194 особи з 184 тисяч виборців.
<P> Про це сьогодні під час засідання Рівненського прес-клубу на тему: „Списки виборців 2006 – чи зможемо уникнути фальсифікацій” повідомив заступника голови міської робочої групи з обліку виборців Святослав Власюк.
<P> Він повідомив, що робота зі списками почалася ще в серпні цього року. Далі була створена робоча група із 12 осіб, яка працює в інтенсивному режимі і робить все, щоб уникнути проблем із списками на виборах у березні 2006 року. Існуюча база більше наближена до максимальної, порівняно з попередніми роками. Але існує велика проблема, пов’язана з міграційними процесами: зміна прописки, реєстрації, зміна прізвища після одруження, смерть рівнян. Всього таких міграційних змін за місяць відбувається до шести тисяч.
<P> Голова правління РОГО „Комітет виборців України” Микола Грищенко повідомив, що враховуючи досвід попередніх виборів, закон жорстко обмежує права громадян: у день виборів вже буде неможливо внести зміни до списку виборців, навіть звертаючись до суду. Тому закликав всіх переконатися в наявності своїх прізвищ у списках вже зараз. Він також повідомив про створення громадської ініціативи „Чисті вибори” з метою активізації громадянського суспільства до сприяння проведенню демократичних виборів у 2006 році. Основним закликом програми буде „Прийди і знайди себе у списках”.
<P><I> Перевірити свої дані у списках виборців можна до 1 лютого 2006 року у Рівненському міськвиконкомі, 4 поверх. З 1 лютого списки передаються до ЦВК. А за 30 днів до виборів списки надійдуть до виборчих дільниць. Внесення змін до списків закінчується за 6 днів до виборів. </I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса