Новини

Люди Червонія не здаються Матчуку.

<P>Формування нової команди голови облдержадміністрації Віктора Матчука на низах гальмують голови райдержадміністрацій. Як відомо, 11 із 16 керівників районів не погодилися з пропозицією нового голови ОДА звільнитися.
<P>У верхах підбір кадрів на ключові посади заступників та голів управлінь йде легше. Виконувачем обов’язків заступника голови став Володимир Новак. Він зі старих кадрів губернатора Миколи Сороки, другий — соціаліст Олег Торкунов — кандидатура від СПУ. Невдовзі після президентського Указу про призначення Віктор Матчук наголосив, що в його команді буде мало “нашоукраїнців”.
<P>— Є декілька голів райдержадміністрацій, що написали заяви на звільнення за згодою сторін. Ці заяви зараз лежать у Секретаріаті за моїм поданням на їх звільнення. Є голови райдержадміністрацій, яким висловили недовіру дві третини голосів, — заявляє голова облдержадміністрації. Зробимо декілька подань на нові призначення. Я не хотів би зараз озвучувати прізвища із об’єктивних причин. Раптом ці люди не пройдуть.
<P>Замінити людей Червонія непросто. Старі кадри просто так, без бою не поступаються. Це зрозумів новий губернатор після гучного галасу, який ті здійняли спочатку у Рівному, а потім у Києві. Ним керівники районів привернули увагу громадськості й апелювали до Президента України Віктора Ющенка. Голова ОДА вирішив, що краще їх до певного часу не чіпати, а залишити у спокої:
<P>— Жодних проблем немає. Вони працюють і лише двоє у відпустці. Всі інші — на робочих місцях, але це не означає, що вони і будь-хто залишиться на своїх посадах до кінця життя.
<P>Продовжує працювати головою Здолбунівської райдержадміністрації Світлана Ніколіна. Вона єдина жінка-керівник такого рангу у Рівненській області. Як повідомила вона “ГАЗЕТІ”, жодного рішення про її звільнення не надходило. Для пані Ніколіної не секрет ім’я претендента на її місце. Дії ж безпосереднього “зверху” щодо неї та її колег кваліфікує некоректними.
<P>Розмова голови ОДА Віктора Матчука з керівниками районів місячної давності закінчилися нічим. Ніхто з противників голови добровільно не склав зброю. Конфлікт старих і нових затих.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса