Новини

Майже 200 мільйонів гривень отримали рівненські дорожники

Юрій Благодир: “Область має значний ресурс, щоб суттєво покращити стан доріг”, пише ЧаРівне.

Майже 200 мільйонів гривень на ремонт доріг до кінця поточного року отримали рівненські дорожники. Про це повідомили на останньому засіданні бюджетної комісії Рівненської обласної ради.

Це значний ресурс, щоб суттєво покращити стан дорожнього покриття в області, наголосив голова комісії Юрій Благодир. За його словами, цьогоріч вперше за багато років шляховики узгодять ремонтні роботи з депутатами районних і селищних рад.

Це дозволить визначити, де найперше слід відремонтувати покриття. Кожна селищна рада, районна відправлять у службу автомобільних доріг зведені пропозиції, який шматок дороги варто першочергово залатати, — наголосив Юрій Благодир. — Обласній раді спільно з ОДА треба виробляти спільну стратегію з ремонту доріг, аби не розпорошувати ресурси на другорядні шляхи. Наприклад, зробити ремонт дороги до базового навчального закладу, куди з кількох сіл дітей забиратиме шкільний автобус”.

Щоденно на дорогах Рівненщини ямковий ремонт виконують 20 бригад шляховиків. На поточний ремонт доріг місцевого значення передбачено 128 мільйонів гривень, а державного — 53,6 мільйона, повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Петро Удовиченко та додав: “Дорожники готові врахувати всі зведені пропозиції”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса