Новини

Майже 80 випускників МАУП досі не отримали дипломів

<P>У жовтні минулого року “ГАЗЕТА” писала про те, що 123 студентам Рівненського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом затримали видачу дипломів. Проте колишній директор закладу Сергій Бальва тоді запевнив, що у лютому всі студенти навчального закладу матимуть дипломи. Але й досі деякі з них не мають офіційного документа про здобуту у закладі освіту.
<P>Як повідомив директор Рівненського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом Анатолій Куковський, сьогодні без дипломів державного зразка залишаються ще майже 80 випускників.
<P>— Це переважно випускники факультету “Правознавство”, — розповів пан Анатолій. — Затримка у видачі дипломів пов’язана з конфліктом, що виник між МАУП та Міністерством освіти. Справа у тому, що Міносвіти кожного року визначає ліцензійні обсяги на прийом студентів на навчання. Наш заклад, на відміну від більшості державних, проводить набір студентів кожні три місяці. І щоразу кількість зарахованих студентів відповідає ліміту. Міністерство стверджує, що ми перевищуємо ліцензійні обсяги. Проте ніде в чинному законодавстві не вказано, що ліцензійні обсяги набору студентів є річним показником. З цього приводу вже відбулося кілька судових справ, усі з яких МАУП виграла.Директор навчального закладу запевнив, що всі випускники дипломи отримають, проте коли саме, стане відомо після чергового судового засідання, яке має відбутися найближчим часом.
<P>— Ми створили спеціальну робочу групу, яка займається цією справою. Я думаю, що цей суд вже буде останнім і подібні конфлікти з Міносвіти більше не виникатимуть.
<P>Марина ПОПОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса