Новини

Маленька рівнянка перемогла у міжнародному турнірі із художньої гімнастики

Семирічна рівнянка перемогла у міжнародному турнірі із художньої гімнастики – такими заголовками нещодавно рясніла уся місцева преса. АгАфія Титечко – тендітна дівчинка, проте уже гордість рівненської художньої гімнастики. Яка вона – юна переможниця, що потрібно робити, аби досягти успіху, та як семирічна рівнянка знайшла заняття до душі – дивіться у наступному сюжеті з циклу історій про юних, активних і талановитих рівненчан, пише Рівне1.

З таким номером рівнянка Агафія Титечко здобула перемогу на Міжнародному турнірі з гімнастики. Перемога їй далася нелегко, адже їй передували 3 роки наполегливих тренувань. Однак про свої успіхи Сором’язлива Агафія поки-що не звикла розповідати:

Попри тижневу хворобу перед змаганнями, Агафія змогла зібрати усі сили, аби показати свої можливості. Її тренер Олександра Томкович розповідає: дівчина здібна, хоча тренування проходять не без дитячих пустощів та лінощів.

Пані Оксана, мама спортсменки, розповідає: займатися гімнастикою – це вибір її доньки. В три роки вона вперше побачила виступ з художньої гімнастики і у малечі перехопило подих.

Дівчинка з легкістю виконує усі вправи, вона одразу виявилася придатною і гнучкою для найважчих вправ.

Агафія вже може похизуватися 14-тьма медалями. І як будь-яка спортсменка, дівчинка мріє стати чемпіонкою світу. А поки-що – тривалі і виснажливі тренування задля майбутнього успіху.

Анастасія Бачук, Олег Тарасович

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса