Новини

Матчук може стати «Людиною року»

<P>Серед п’яти претендентів загальнонаціонального конкурсу на здобуття звання «Людина року-2007» є і голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук.
<P>Хто з українців заслуговує називати себе «Людиною року», стане відомо у березні наступного року. А тим часом близько 700 експертів загальнонаціональної конкурсної програми (відомі політологи, представники міністерств, соціологи, науковці та ЗМІ) визначаються, хто найбільш гідний почесного титулу в різних номінаціях.
<P>Серед п’яти кандидатів у категорії «Регіональний лідер року» є й голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук. За нагороду рівнянин боротиметься з колегами-керівниками Закарпатської адміністрації Олегом Гавашем, Львівської — Петром Олійником, Вінницької — Олександром Домбровським і головою Донецької облради Анатолієм Близнюком.
<P>Рівняни беруть участь у престижному конкурсі не вперше. Так, у 2002 році за звання «Міський голова року» змагався Віктор Чайка, а у 2006-му номінантом на титул «Спортсменки року» була плавчиха Анна Хлістунова.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса