Новини

Матчук не рахує, скільки прийняв людей

<P>Чи не найбільше голова Рівненської ОДА Віктор МАТЧУК сушить голову над тим, як провести газ у всі населені пункти регіону. Адже цього року Кабмін виділив області просто смішну суму на газифікацію. Про інші, не менш болючі проблеми керівник Рівненщини у понеділок розповів у прямому ефірі телеканалу “Рівне 1”.
<P>Рівненщина найгірше газифікована
<P>Лише 44 відсотки населених пунктів Рівненської області газифіковано. Голова Рівненської ОДА Віктор Матчук зізнався, що підведення блакитного палива до осель мешканців регіону — чи не найбільший для нього головний біль.
<P>У 2007 році на газифікацію населених пунктів Рівненщини Кабінет Міністрів виділив лише 2 мільйони 400 тисяч гривень. Як наголосив Віктор Матчук, це найменша сума, яку цьогоріч регіонам виділив уряд. За його словами, за ці гроші нічого неможливо зробити. Наприклад, щоб підвести газ до лише села Ступно в Здолбунівському районі, необхідно мільйон 584 тисяч гривень.
<P>— Коли вперше почув цю цифру, сказав, що сверблять руки взяти та кинути це діло назад у “морду”, — сказав керівник Рівненщини. — Це просто знущання.
<P>Землі все менше облогує
<P>Сьогодні на Рівненщині облогує 136 тисяч гектарів землі. Однак Віктор Матчук запевнив, що з кожним днем ця цифра зменшується. За його словами, число ділянок, які не оброблюються, скорочується двома шляхами: їх орендують інвестори чи діючі підприємства розширюють свої площі.
<P>— Нас влаштовують обидва варіанти, — підсумував голова області. — Водночас на Рівненщині залишається все менше великих земляних ділянок, які можна запропонувати інвесторам для розгортання постійного виробництва. Їх не цікавлять невеликі клаптики.
<P>Хвалять за підготовку до зими
<P>Рівненщина нині активно готується до опалювального сезону. Хоч підготовка іде повних ходом, але вона не задовольняє голову Рівненської ОДА.
<P>— Перевірка з Кабінету Міністрів показала, що в порівнянні з іншими областями, претензії до нас не було, — відзначив пан Матчук. — Під час доповіді в уряді про стан підготовки до зими Рівненщину згадували тричі, але позитивно. Попри це, підготовка мене не задовольняє.
<P>Всі листи Матчук не читає
<P>У 40 відсотках випадків звернень громадян обласна влада допомогти не в змозі. Голова Рівненської ОДА також зізнався, що фізично не може перечитати всі листи, які надходять на його ім’я. — Більшість все-таки потрапляє до мене на стіл, а типові одразу йдуть у відповідні служби, — підкреслив пан Матчук. — Листи, в яких не можна одразу зорієнтуватися, я переглядаю особисто, щоб прийняти остаточне рішення.
<P> Буває, що в прийомний день керівник Рівненщини може поспілкуватися більш як 70 громадянами. Хоча, на його думку, напруженість прийому визначається не кількістю людей, а проблемами, які вони порушують.
<P>— Я не веду записів, скільки прийняв людей за півроку, — наголосив пан Матчук. — Адже не цим визначається робота керівника ОДА. Своє завдання вбачаю у тому, щоб якомога більше людей перестали бути залежними від влади та твердо стояли на власних ногах. Тому докладаю зусиль, аби збільшити рівень заробітної плати та стежу, щоб не виникла заборгованість з її виплатою.
<P>Володимир МИКОЛАЙЧУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса