Новини

Медалісти на параді йтимуть окремою колоною.

<P>Цьогоріч випускний вечір святкуватимуть 24 червня. О пів на шосту вечора колишні школярі зберуться біля парку Шевченка і вирушать до майдану Незалежності. Про це повідомив начальник міського управління освіти Віталій Новак.
<P>Уперше цього літа випускники-відмінники йтимуть окремою колоною. Зокрема, ті, у кого золота медаль, триматимуть у руках жовті кульки, а в кого срібна, — голубі. Таким чином, вийде своєрідний прапор України.
<P>Окрім того, за словами начальника управління, вперше в суботу йтиме колона прапороносців, а випускники шикуватимуться на майдані Незалежності не так, як завжди, по колу, а як на мітингу.
<P>Спочатку молодь разом із керівниками міста та області покладуть квіти до пам’ятника Шевченка, а потім на сцені їх привітають із закінченням школи. А ще їх чекатиме сюрприз від однієї з фірм міста.
<P>Вихованці міського Палацу дітей та молоді подарують одинадцятикласникам святковий вальс, а тим часом у небо злітатимуть голуби.
<P>- Оскільки випускний співпадає із Днем молоді, – зазначив Віталій Новак, — тому після урочистостей на сцені відбудеться святковий концерт і дискотека.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса