Новини

Мешканці Рівного можуть сподіватися на перерахунок вартості послуги підігріву води за травень-жовтень 2007 року

<P>Вже в кінці жовтня рівняни можуть отримати рахунки за підігрів води, в яких буде відмінусовано суму в вісім відсотків від коштів сплачених в травні-жовтні за дану послугу, повідомили з інформаційно-аналітичного сектору Рівнеради.
<BR>Для здійснення перерахунків директор КП «Теплотранссервіс» Петро Сергійчук звернувся до міської ради з проханням відшкодувати 286,5 тис. грн. різниці між тарифами зменшеними на вісім відсотків та економічно-обгрунтованими витратами підприємств КП «Теплотранссервіс» та КТП «Комуненергія» на надання послуги підігріву води. Відповідний проект рішення щодо надання дотації комунальним теплопостачаючим підприємствам Рівного розглядатимуть міські депутати на черговій сесії 25 жовтня.
<BR>Нагадаємо, що перерахунок сплачених коштів за підігрів води здійснюється на виконання рішення Рівненської міської ради від 28 лютого 2007 року № 491.
<BR>Державна інспекція з контролю за цінами визначила, що нині діючі тарифи на послуги теплопостачання та підігріву води є економічно обгрунтовані. Саме тому, для здійснення перерахунків Рівненська міська рада має компенсувати збитки теплопостачаючим підприємствам в розмірі 286 тисяч гривень. Для зменшення на вісім відсотків тарифів на опалення та підігрів води до кінця року міським обранцям необхідно буде віднайти в міському бюджеті для компенсації близько одинадцяти мільйонів гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса