Новини

Міліція досі шукає жінку, яка підкинула немовля в обласну дитячу лікарню

<P>Рівненські міліціонери продовжують пошуки матері новонародженої дівчинки Вікторії, яку залишили 25 листопада біля дитячої обласної лікарні.
<P>«Ми проводимо оперативні розшукові заходи. Відпрацьовуємо всі пологові будинки та відділення на Рівненщині та у сусідніх областях, перевіряємо всі гуртожитки, де могла б проживати молода матір, — розповів начальник Рівненського міського відділу міліції УМВС України в Рівненській області Віталій Чубаєвський. — Поки що знайти жінку на вдалося».
<P>25 листопада біля відділення патології новонароджених недоношених дітей працівники та пацієнти Рівненської обласної дитячої лікарні знайшли немовля. Дівчинка лежала просто на підлозі в целофановому пакеті. Поруч мати поставила ще один пакет з речами для немовляти. Крім того, в одному з пакетів була записка з ім`ям та прізвищем дівчинки. Як виявилось Вікторія, а саме так назвали дівчинку, цілком здорова доглянута дитина, як народилась майже три дні тому. Важить дівчинка три з половиною кілограми — розповів головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса