Новини

Міні-футбольний клуб “Рівне” потішив вболівальників доброю грою

<P>Після серії невдалих матчів у Чемпіонаті України серед команд першої ліги міні-футбольний клуб “Рівне” нарешті гучно заявив про себе.
<P>В п`ятому турі чемпіонату рівняни приймали лідера турнірної таблиці столичну “Планету”. Ключовим моментом гри ледь не стала 12 хвилина. При рахунку 2:1 арбітр в дуже суперечливій ситуації вилучає з поля ветерана рівнян Федіра Мельничука. До кінця першої половини кияни тричі “забили” і команди пішли на перерву при рахунку 4:2 на користь “Планети”.
<P>В другій половині матчу футболісти МФК “Рівне” змогли не лише відігратися, але й вийти вперед 6:4 на все що спромоглися гості – це відквитати один м`яч з пенальті. Підсумковий рахунок 6:5 на користь МФК “Рівне”.
<P>Голи забивали: 7 – Шипуков (1:0); 8 – Корнійчук (1:1); 12 – Жак (2:1); 14 – Корнійчук (2:2); 17 – Мельничук (2:3); 18 – Лунін (2:4); 28 – Жак (пен) (3:4); 29 – Жовтун (4:4); 34 – Волох (5:4); 36 – Волох (6:4); 40 – Корнійчук (пен) (6:5).
<P>В турнірній таблиці команда МФК “Рівне” йде на шостому місці. Маючи в своєму активі 7 очок. Наступний матч ріняни проведуть 16 грудня у Львові з “Кардиналом”.