Новини

Міністерство оборони може розірвати контракт із ЗАТ “Трансімпекс””

<P>Заступник голови Рівненської ОДА Степан Павлюк вважає, що влада не дозволила порушувати права жителів населених пунктів поблизу Рівненського полігону.
<BR>Зі свого боку, голова Рівненської ОДА Віктор Матчук зауважив, що через заборону проводити підриви ЗАТ «Трансімпекс» зриває плани утилізації боєприпасів.
<BR>«Якщо вони знову допустять порушення законодаства, або роботи на полігоні через вже допущенні порушення ми не дозволимо відновлювати, то Міністерство оброни просто розірве договір із «Трансімпекс». Це не наші проблеми та не проблеми міністерства чи жителів сіл поблизу полігону. У всіх проблемах ЗАТ «Трансімпекс» може звинувачувати тільки себе», — підсумував керівник Рівненщини.
<P>Як повідомлялося раніше, утилізацію боєприпасів на Рівненському полігоні ще не відновили.
<BR>Керівник області дасть дозвіл на відновлення робіт лише тоді, коли ЗАТ «Трансімпекс» виконає всі вимоги постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки в Рівненській області. Робочий проект утилізації попередньо має розглянути Держгірпромнагляд і санітарно-епідеміологічна служба та надати свої висновки.
<P>«Окремо обласна прокуратура перевіряє факти пошкоджень осель мешканців Малої Любаші, а ЗАТ «Трансімпекс» має відшкодувати збитки населенню, — наголосив Віктор Матчук. — Тільки тоді, коли у всіх служб не буде зауважень, ми дозволимо відновити утилізаційні роботи».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса