Статті

Міністр оборони обожнює мити посуд

<P>Перший військовий України, міністр оборони Гриценко в юності змусив свою маму плакати. А також Анатолій Степанович зізнався, що найбільше любить робити, і чим так задоволена його дружина.Отже, як часто буває, на вибір професії Гриценка вплинули розповіді його татка. Батько теперішнього міністра оборони ким тільки не працював: зварником, слюсарем, механіком, водієм, машиністом екскаватора, автокрана, гірським рятівником, та й на ТУ-34 катався якийсь час.
<P>“Батьківські розповіді підігріли мій інтерес до зброї, до військової техніки. І після восьмого класу я прийняв несподіване для всіх рішення — поступати у суворовське училище. Батьки й вчителі були шоковані, мама плакала”, — згадує Гриценко.
<P>Суворівське, само собою, сформувало майбутнього міністра. До речі, саме там Гриценко набув і перші навички кулінарного мистецтва, у результаті ходіння у самоволки.
<P>“Але пару разів патруль таки спіймав, довелося відбувати наряд на кухні позачергово”, — зізнається він.
<P>З тих пір, а також коли після третього курсу з друзями жили на приватних квартирах, Гриценко навчився варити супчики, може і салат нарізати, і шашлик приготувати. Ну і звичайно, залізно вміє смажити картоплю та яєчню.
<P>“Хоча, не повірите: мені найбільше подобається мити посуд! Дуже люблю після застілля упорядкувати ці гори брудних тарілок, щоб усе блищало і було розкладене по своїх місцях”, — чесно зізнався Гриценко. І додав, що “дружина дуже ним задоволена”.
<P>Теперішня дружина міністра оборони, заступник головного редактора “Дзеркала тижня” Юлія Мостова, його друга дружина. З першою ж дружиною вони прожили 24 роки.
<P>Тож вперше з Мостовою Гриценко зустрівся майже 10 років тому, у грудні 1997-го. Тоді Юлія, за іронією долі, готувалася до інтерв’ю з міністром оборони Олександром Кузьмуком.
<P>Гриценко на той час був полковником і керівником Аналітичної служби РНБО, і Мостовій порадили поспілкуватися спершу з ним.
<P>За словами міністра оборони, зблизили його з Мостовою швидше за все “бурхливі політичні події після смерті Георгія Гонгадзе, на тлі тотального тиску на пресу”.
<P>“Коли я відчув, що покохав Юлю, одразу ж прийняв рішення і пішов з сім’ї, ще не знаючи, чи буде взаємним моє кохання”, — повідав Анатолій Степанович.
<P>Так, залишивши, за його словами, все колишній дружині і дітям, Гриценко перебрався на приватну квартиру. Сьогодні день у міністра четверо дітей — двоє від першого шлюбу, двоє від другого, пише Табло ID.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса