Новини

Мінюст пропонує зрівняти нотаріусів у правах

<P>Кабінет Міністрів пропонує зрівняти в повноваженнях приватних та державних нотаріусів. Відповідний проект Закону, що був розроблений Міністерством юстиції, планують подати на розгляд парламенту.
<P>“Пропозиції щодо реформування системи нотаріату в Україні вносяться щороку, однак за останні 10 років жоден законопроект не був затверджений Верховною Радою. — зазначає нотаріус Рівненського міського нотаріального округу Володимир Кострикін.
<P>— Цей законопроект передбачає не лише зрівняння в правах нотаріусів державних та приватних а й покладає на останніх обов’язок стягнення державного мита до бюджету. А значить можуть подорожчати послуги. Хоч може суттєво зменшитися навантаження на державні нотаріальні контори, які нині займаються переважно розглядом спадкових справ.
<P>Після змін цим займатимуться й “приватники”.
<BR>“У разі затвердження законопроекту, запропонованого Мінюстом, покращиться доступ громадян до нотаріальних послуг, в тому числі, щодо оформлення спадщини (на сьогодні таке право мають лише держані нотаріуси), — зазначила завідувачка відділу нотаріату Головного управління юстиції в Рівненській області Наталія Яцюк.
<P>— Зменшиться навантаження на державні нотаріальні контори, адже зараз лише вони займаються спадковими питаннями”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса