Новини

“Міс МЕГУ-2007” стала студентка факультету журналістики Анна Бікус

<P>Фінал конкурсу краси ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені акад. С. Дем`янчука» «Міс МЕГУ-2008».
<P>Корону переможниці і титул «Міс Університет» здобула студентка факультету масових комунікацій та інформаційних технологій Анна Бікус.
<BR>Усього за право називатися найкрасивішою студенткою МЕГУ змагалися 14 дівчат. За словами члена студради МЕГУ Євгена Павлюка, проведенню фіналу передували відбори найкрасивіших студенток на кожному факультеті. Студенти спочатку обирали «Міс Факультету», яка разом з першою віце-міс представляла факультет на загальноуніверситетському конкурсі. Потім дівчат чекав короткий, але дуже насичений період підготовки. Впродовж двох тижнів вони вчились мистецтву дефіле у модельній агенції «Панна». Кожна з учасниць взяла участь у персональній фотосесії для професійного портфоліо від салону «Фотосвіт».
<P>Під час конкурсу студентки змагалися у п`яти конкурсах: представлення, «Мій коник», виходи у купальниках, вечірніх та весільних сукнях. У результаті найбільш переконливою для журі стала студентка першого курсу факультету МКІТ Анна Бікус, яка стала «Міс МЕГУ-2008». Першою віце-міс стала студентка економічного факультету Ірина Маслей.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса