Новини

Міська влада назвала найгірші маршрутки у Рівному

Наразі всі маршрутні таксі Рівного обладнані GPS-трекерами. Таким чином міська влада контролює рух транспорту, час виїзду на рейс та коли маршрутка закінчує свій робочий день, пише ЧаРівне.

Тим часом найбільше нарікань від пасажирів надходить щодо маршрутів № 43, № 44 та № 66. Учора була проведена нарада з перевізниками.

Було виявлено, що перевізники не виконують умов укладеного договору. Відтак, якщо в подальшому вони не виправляться, то договори будуть розірвані. Перевізникам дали тиждень часу.

За словами начальника управління транспорту та зв`язку Віталія Миронюка, аналіз роботи маршрутів показав, що на маршруті «Онкодиспансер – вул. Червоногірська» щоденно не виконується до 20 рейсів, – це 20% від загальної кількості, інформує прес-служба міськради.

– Найгірший маршрут – це Басів Кут – вул. Олексинська. Обслуговує маршрут № 43 та № 44, – каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

Зазначеним маршрутам виписано приписи. Якщо ситуація не буде виправлена, то угоди розірвуть, пригрозив мер та додав, якщо це станеться, то він повідомить про це окремо.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса