Новини

Міські чиновники залишились без премії

<P>Депутати Рівненської міської ради зіпсували професійне свято працівникам місцевого самоврядування, яке вони днями відзначили.
<P>Рівненські обранці не підтримали пропозицію виділити кошти на одноразову матеріальну допомогу працівникам органів місцевого самоврядування. Допомога ця мала бути у розмірі одного місячного окладу. Міський голова Рівного Віктор Чайка вступився за своїх колег. Він зауважив, що впродовж року працівникам органів місцевого самоврядування двічі підвищували зарплату, однак достатньо коштів на всі виплати не було. Тому надання матеріальної допомоги з нагоди свята — це спроба частково компенсувати ці кошти.
<P>Проте більшість депутатів Рівнеради це не переконало, і зрештою вони виділили лише частину коштів на премії — трохи більше 200 тисяч гривень. Решту ж віддали на охорону здоров’я міста.
<P>Загалом же депутати Рівненської міської ради збільшили доходи і видатки міського бюджету на розмір субвенцій і державних дотацій. Місто отримало понад три мільйони гривень на виплату зарплати працівникам бюджетної сфери та органів місцевого самоврядування, а також на погашення різниці вартості енергоносіїв. Щоправда, поки ці гроші надійшли до Рівного, 222,9 тисячі гривень забрали ще обласні депутати.
<P><STRONG>Світлана ГОРОШКО</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса