Новини

Міського голову Рівного Віктора Чайку повторно обрали РРВ АМУ

<P>18 травня всі міста Рівненщини – члени Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України та громад взяли участь у загальних зборах (15 з 17 міських голів, один перший заступник міського голови та секретарі двох міських рад), повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<BR>Відповідно до порядку денного, було представлено новообраних голів міст та селищ: Дудко Леоніда Івановича (Дубно), Кузьмича Адама Леонідовича (Дубровиця), Чумака Миколу Васильовича (Корець), Осмоловича Олександра Григоровича (Володимирець) та Костюковича Степана Григоровича (Зарічне); затверджено звіт про роботу за 2005 та 1-й квартал 2006 р., план роботи на 2006 р., обрано Голову регіонального відділення, Правління РРВ АМУ та Ревізійну комісію.
<BR>Пропозиція про повторне обрання міського голови Рівного Віктора Чайки Головою РРВ підтримали всі присутні одностайно.
<BR>До складу Правління РРВ АМУ ввійшли міські голови Костополя, Здолбунова, Острога, Кузнецовська, Сарн та Гощі. В складі Ревізійної комісії – міські голови Дубно, Радивилова та Млинова. Загальними зборами підтверджено повноваження виконавчої дирекції.
<BR>Учасники зборів також прийняли звернення до Правління Асоціації міст України та громад, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у випадку підвищення цін на енергоносії.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса