Статті

Міськвиконком контролюватиме зміну цільового призначення переобладнаних приміщень

<P>Нову умову поставив Рівненський міськвиконком власникам нежитлових приміщень та квартир у житлових будинках, які планують використовувати як нежитлові, під магазини чи заклади побуту.

<P>Відтепер вони не зможуть безконтрольно змінювати цільове призначення своїх приміщень.

<P>На засіданні міськвиконкому в понеділок тривала дискусія виникла довкола питання про переобладнання квартир та інших приміщень у житлових будинках під офіси, магазини, заклади сфери побуту. Секретар міської ради, виконувач обов’язків міського голови Юрій ТОРГУН у черговий раз зробив зауваження працівникам управління архітектури, які надають погодження підприємцям на переобладнання, не враховуючи загальний вигляд будинку та відповідність проекту існуючим архітектурним рішенням.
<P>— Усе ніби у проекті добре, і погодження є, а потім у нас в одному будинку на першому поверсі кілька крамниць — одна з жовтим фасадом, друга з зеленим, третя з рожевим чи ще якимось, — підкреслив Юрій Торгун. — Цього разу нас знову просять дати дозвіл на обладнання офісу на Сагайдачного, 10 з влаштуванням виходу на вулицю. Там не те що вхід облаштовувати, там вже пішоходам немає де ходити. До багатьох установ неможливо під’їхати.
<P>Керівника міста підтримала заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО:
— Днями ми мали проблему — повезли дітей на виставу до лялькового театру, а там немає де автобусу зупинитися, бо всюди стоянки. Або на дорогу дітей висаджуй, або деінде.
Проблемою у цій сфері члени виконкому назвали й те, що чимало власників установ, які з’являються на місці колишніх квартир, згодом змінюють цільове призначення приміщень.
<P>— Яким чином учорашній офіс перетворюється, скажімо, на магазин, створюються несанкціоновані стоянки, блокуючи рух пасажирів та транспорту? — поцікавилася член виконкому Людмила ТУРОВСЬКА. — Або перетворюють офіс на зал гральних автоматів? Який механізм такої трансформації? Чому це рішення не погоджують з виконкомом? Потрібно змінити ситуацію.
<P>Перший заступник міського голови Олексій ХМИЛЕЦЬКИЙ запропонував дописувати до рішення про надання згоди на переобладнання приміщень та квартир у житлових будинках пункт про заборону зміни цільового призначення.
<P>Нагадаємо, що минулого року, надаючи згоду на переобладнання квартир, виконком почав ставити ще одну обов’язкову умову: заборона встановлення гральних автоматів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса