Новини

Міський бюджет наповнять готелем «Мир»

<P>Проект бюджету міста представив на розгляд виконкому міської ради Віктор Чайка. Не все в цьому бюджеті влаштовує міського голову, особливо фінансування житлово-комунального господарства:
<P>— Однак якщо проаналізувати бюджети минулих років і порівняти їх з бюджетом міста на 2006 рік, впадає в очі динаміка зростання. Ми не стоїмо на місці, як деяким здається. Скажімо, фінансування освіти зросло з 26 мільйонів гривень у 2002 році до 71 мільйона гривень, передбачених у 2006 році, а бюджет галузі охорони здоров’я зріс за цей же час з 21 до 45 мільйонів гривень.
<P>Загалом бюджетом міста передбачається отримати 217 мільйонів гривень власних надходжень, а також понад 56 мільйонів дотацій та субвенцій з державного бюджету. Члени виконкому, обговорюючи головний фінансовий документ міста, акцентували увагу на необхідності придбання нових тролейбусів, нових автомобілів для швидкої допомоги та спецтранспорту для вивезення сміття. Сам Чайка «по-дорослому, з відкритим забралом» вирішив зайнятися енергозбереженням, тож у бюджеті закладено на ці цілі понад два мільйони гривень.
<P>Певний дефіцит міського бюджету Чайка планує закрити коштами, отриманими з продажу Будинку побуту та готелю «Мир»., тож впевнений, що в цьому році загалом буде забезпечене достатнє фінансування всієї бюджетної сфери міста.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса