Новини

Міський голова Рівного підписав розпорядження про розміщення агітаційних матеріалів у місті

<P> З метою забезпечення порядку на території міста Рівного в період передвиборної агітації, міський голова Рівного Віктор Чайка«Про порядок розміщення матеріалів передвиборної агітації на території м. Рівного»
<P> Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектору апарату Рівнеради та міськвиконкому.
<P> Згідно з розпорядженням, управлінню житлово-комунального господарства доручено обладнати стенди й агітаційні щити для розміщення на них передвиборної агітації:
<P> великоформатні (металеві “розгортки”), всього – 14 щитів: в районі автобусного вокзалу – 2 щити; біля Центрального універсального магазину – 2 щити; на майдані Незалежності – 3; на Театральній площі – 3; 2 щити – на площі Перемоги та по 1 – на вул. Данила Галицького та площі Короленка. Також у Рівному встановлять 67 щитів стандартного формату («Дошки оголошень»), за які відповідатимуть ЖКП «Покровське», «ВВ», «Центральне», «Перспективне», «Промислове», «Паркове», «Західне», «Сонячне» та «Галицьке».
<P> Вищезазначене управління повинно забезпечити обслуговування стендів, а також своєчасне очищення фасадів будівель та огорож від наклеєних на них агітаційних матеріалів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса