Новини

Міський голова Рівного Віктор Чайка просить вшановуватимуть учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

<P>Міський голова Рівного Віктор Чайка звернувся до керівників установ та організацій міста напередодні дня вшановуватимуть учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
<P>У зверненні йдеться про те, що: „Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року, 14 грудня у нашій державі вшановуватимуть учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Усіх, хто на собі відчув жах катастрофи, став очевидцем подій, наслідки яких принесли багато горя та страждань не одній українській сім`ї. Тих, кого вже не має серед живих, і тих, хто пройшов через важкі випробування і сьогодні є для нас символом мужності і відданості.
<P>Рівненська міська рада, її виконавчий комітет звертається до керівників установ та організацій міста з проханням згадати у цей день про людей, які стали на захисті мирного населення, жертвували своїм життям та здоров`ям, докладаючи значних зусиль для ліквідації наслідків страшної аварії.
<P>Якщо такі працюють у ваших колективах чи живуть поряд з вами – підтримайте їх чуйним словом та гарними справами, організуйте вечори пам`яті та спогадів. Нехай кожен, причетний до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відчує не просто свою потрібність суспільству, а й нашу велику вдячність за по-справжньому героїчні вчинки.”

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса