Новини

Мітинг обмежився написами на паркані

<P>Обіцяний мітинг-протест провели вчора представники громадської ради Рівненської області поблизу Свято-Воскресенського собору.
<P>Як повідомляла “ГАЗЕТА” раніше, громадська рада виступає проти будівництва торгово-розважального комплексу поблизу собору.
<P>Декілька присутніх активістів обмежилися розписом паркану навколо зруйнованої площі Короленка та прикріпленням на ньому протестуючих плакатів.
<P>— Ми відправили звернення на ім’я міського голови з вимогами припинити будівництво біля собору, але відповіді на нього не отримали, — зауважує заступник голови громадської ради Рівненської області Володимир Нестерчук. — Гучних заяв про мітинг ми не робили, тому людей зібралося небагато. В той же час знаємо, що археологічні розкопки продовжуються, тому поки ніхто будувати не буде. Ще раз зустрінемося із забудовниками цього четверга та намагатимемось вирішити конфлікт. Впевнений, що ми свого досягнемо.
<P>Разом з тим почесний президент АТЗТ “Фірма Одяг” Олександр Оверчук переконаний, що звинувачення громадської ради безпідставні, а громадська рада — взагалі незрозумілий орган:
<P>— Вони запевняють, що висловлюють думку громади. Але я такий самий член громади, а про те, хто вибирав такий орган — нічого не знаю.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса