Новини

Молоді підприємці Рівненщини отримали визнання своїх здобутків.

<P>Вперше, 27 червня, в Рівненській області відбулося відкрите відзначення молодих підприємців та керівників бізнес-структур, в рамках Рівненського обласного конкурсу “Молодий підприємець 2006 року”. Про це повідомили в прес-службі ОДА.
<P>Як зазначив голова оргкомітету конкурсу Юрій Трачук, для участі у ньому було подано 37 заявок.
<P>За його словами, рівень претендентів був дуже високим, і тому досить складно було визначити переможців. А мотивів перемогти чимало – безкоштовна друга бізнес-освіта та стажування у країнах з розвиненою ринковою економікою, ексклюзивні кубки Переможців Конкурсу, від рівненського підприємства “Лотус” та 15000 грн призового фонду.
<P>З числа фіналістів визначили переможців та лауреатів 1-го і 2-го ступенів Конкурсу. Ними стали: у номінації “Бізнес-початок” переміг Міріан Абашия, директор ТзОВ «Реал Авто»; диплом І ступені дістався Наталії Савенко з туристичної агенції «Спеціаліст Тревел», ІІ-й – Ользі Степанюк, керівнику рекламній агенції «Блік». У номінації «Малий бізнес» переможцем став Олександр Назарук, директор ТзОВ «Українська мультимедійна спілка», диплом ж І ступеня нагороджений Денис Петровський з фірми «Віза», відомої також рівнянам, як бізнес-довідка «063», 2-ї – Оксана Гожик, директор відомого у Рівному ательє «Шарм».
<P>Номінтами «Середнього та великого бізнесу» стали: переможець – Сергій Козицький – рівненська мережа гастрономів «Від і До», 1 ступінь -Андрій Писарчук – мережа піцерій «Сієста» та «Метро»), а ІІ-й диплом отримав Тарас Конько – салони мобільного зв`язку «Мене» та «Мобібум».
<P>Окрім основних, були вручені спеціальні дипломи переможців і у додаткових номінаціях Оргкомітету. Їх отримали: у номінації «Соціально відповідальний бізнес» – Ольга Степанюк, ТзОВ РА «Блік Плюс»; у номінації «Найперспективніший» – Олександр Назарук, ТзОВ. «Українська мультимедійна спілка»; у номінації «Надійний партнер» – Денис Петровський, ТзОВ «Віза» – повідомив Віктор Омельчук, член оргкомітету конкурсу. Начальник відділу у справах сім`ї та молоді Рівненської ОДА Михайло Волинець, повідомив і про те, що цей конкурс відбувся до Дня молоді і є складовою Всеукраїнського. Переможці Рівненського конкурсу автоматично стають фіналістами Національного. Також Михайло Волинець повідомив, що цього року Молодіжний бізнес-інкубатор та Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту проведе у Рівненській області Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
<P>Він висловив сподівання, що банківські структури Рівного зацікавляться цим заходом і знайдуть цікаві для підтримки ідеї. На його ж думку, такого рівня організації конкурсу, який відбувся у Рівному, навряд чи досягнуть інші регіони України.
<P>За словами начальника Головного управління економіки Рівненської ОДА Леоніда Біляка, його управління, як один із основних замовників Конкурсу, задоволене його перебігом та високим рівнем професіоналізму організаторів. Також він зазначив, що Молодіжний бізнес-інкубатор є організацією молодих, але справжніх профі та побажав молодіжному і не тільки активу нашої області брати з них приклад.
<P>Організатором виступив Молодіжний бізнес-інкубатор. Захід відбувся за сприяння головного управління економіки Рівненської облдержадміністрації, Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса