Новини

Молоді рівненські підприємці можуть отримати по 5 тис. грн. на рекламу.

<P>Три переможці обласного конкурсу “Молодий підприємець 2006 року” отримають по 5 тисяч гривень на рекламу, зможуть взяти участь в однойменному Всеукраїнському конкурсі та матимуть пріоритетну можливість отримати сучасну ділову освіту.
<P>Про це журналісти дізналися під час засідання Рівненського прес-клубу. Як розповів Голова оргкомітету конкурсу Юрій Трачук, нагородження відбудеться в таких основних номінаціях: „Бізнес-початок”, „Малий бізнес”, „Середній та великий бізнес”.
<P>Участь у конкурсі братимуть як фізичні особи-підприємці, так і керівники підприємств. Ноу-хау цьогорічного регіонального конкурсу — призовий фонд, яким, замість звичних в Україні грамот, стане рекламна площа та ефірний час на суму 15 тисяч гривень.
<P>— Особливістю цього конкурсу стало також те, що Експертну раду, яка визначатиме переможців, сформували представники спонсорів, серед яких є провідні рівненські ЗМІ. Члени ж оргкомітету не братимуть участь у голосуванні, таким чином, гарантуючи його відкритість та прозорість, — розповідає Юрій Трачук.
<P>Як повідомив начальник Головного управління економіки Рівненської ОДА Леонід Біляк, переможці конкурсу матимуть пріоритетне право взяти участь у програмі „Українська ініціатива”:
<P>— Підприємці, котрі мають вищу освіту, на основі конкурсного відбору зможуть безкоштовно отримати другу вищу бізнес-освіту в одному з українських внз та пройти довготривале стажування на підприємствах країн з ринковою економікою, повідомив Леонід Біляк. За словами начальника управління у справах сім`ї та молоді Рівненської ОДА Михайла Волинця, мета конкурсу — виявлення найкращих молодих підприємців, популяризація ідей бізнесу серед молоді, сприяння її зайнятості та розвитку підприємницьких ініціатив. Переможці Рівненського конкурсу автоматично стають фіналістами Всеукраїнського.
<P>Організатор Рівненського обласного конкурсу „Модолий підприємець 2006 року” — Молодіжний бізнес-інкубатор.
<P>Форми заявок можна знайти на сайті www.konkurs.maxi-card.com, тел. для довідок: 695-375. Заявки приймаються до 18.00 16 червня 2006 року. 27 червня у приміщенні нічного клубу „Магнат” відбудеться урочиста церемонія відзначення кращих молодих підприємців Рівненської області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса