Новини

Муніципальну раду сталого розвитку створено сьогодні в Рівному.

<P>11 липня під час спільного форуму представників Рівненської міської ради, організацій житлових районів, громадських організацій, мережі шкіл, асоціацій та координаторів проектів ООН, що реалізуються в Україні, у Рівному створено муніципальну раду сталого розвитку. Наявність такої інституції передбачена Проектом муніципальної програми самоврядування, який реалізується в Рівному за підтримки ПРООН. Проект, як зазначалося на форумі, передбачає впровадження шляхів активізації громадськості у вирішенні загальноміських проблем. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Новостворена муніципальна рада сталого розвитку, за інформацією секретаря Рівненської міської ради Юрія Торгуна, визначатиме найбільш потрібні для міста проекти, які розроблятимуться ініціативними групами та гарантуватиме, що з міського бюджету буде профінансовано 50% вартості їх реалізації. Лише за такої умови в місто надійде друга половина коштів, але вже від ПРООН. Така фінансова підтримка, на думку Юрія Торгуна, досить доречна, адже в міському бюджеті, за його словами, не вистачить коштів, аби вирішити всі проблемні питання територіальної громади.
<P>Муніципальну раду сталого розвитку очолив міський голова Рівного Віктор Чайка. До її складу також входять відомі в місті люди – голова громадського об‘єднання «Мережа шкіл» Галина Пучка, голова мережі громадських організацій Лариса Гунько, голова мережі житлових об‘єднань Петро Сара, голова мережі бізнесових структур Микола Сохацький.
<P>Як очікують рівненські посадовці, житлово-комунальна галузь превалюватиме в програмі співпраці з ПРООН. Найближчим часом у муніципальній раді сталого розвитку очікують розгляд напрацювання городян щодо енергозберігаючих технологій та встановлення індивідуальних систем обігріву в тих багатоповерхівках, які були споруджені ще в радянські часи.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса