Новини

Музичний центр подарували за вроду

<P>Найвродливішу дівчину визначають не лише на європейському, світовому чи всесвітньому рівнях, а й у навчальних закладах. Так, нещодавно журі обирало “Міс МЕГУ”.
<P>— Такий конкурс в університеті проходить вдруге, — розповів голова студентської ради університету Єгор Петренко. — Приємно, що цього року вдалося краще організувати це дійство. Зібрали повний зал. Здається, і глядачі, й учасниці задоволені. А це головне.
<P>Участь у конкурсі брало дванадцять красунь, кожна з яких претендувала на найвищу нагороду. Для цього дівчата пропонували на розсуд журі свої візитки, виготовляли перед глядачами ікебани, відтворювали образ жінки таким, яким самі уявляють, демонстрували свої таланти. Найочікуванішим для присутніх був, безумовно, конкурс у купальниках. Саме він викликав найбільшу хвилю оплесків та схвальних вигуків.
<P>Найніжнішим та найжіночнішим, щоправда, був не цей, а наступний конкурс. Цього разу дівчата постали перед глядачами в образах… наречених. Причина вибору саме такого вбрання проста, адже один із спонсорів конкурсу — весільний салон.
<P>Проте перемогла лише одна. Цього року звання “Міс МЕГУ” виборола студентка І курсу історико-філологічного факультету Алла Слісарук. Окрім бажаної стрічки та корони “Міс МЕГУ” переможниця отримала подарунки від спонсорів — салону квітів “Марина”, гуртовні квітів та магазину “Радіохвиля” компанії “Рівера” — музичний центр.
<P><STRONG>Ірина НИЧИПОРУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса